Slovensky English Cesky Deutsch Magyarul Polski     Sobota, 18. máj 2024.  Meniny má Viola.
 Charakteristika  Ubytovanie  Kúpaliská  Afrodita - wellness  Hrady a zámky  Lyžovanie  Relax, zábava  Okolité obce  Kontakt  

Vyhľadávanie ubytovania

Kód

Kľúčové slovo

Lokalita

Druh ubytovania

Kapacita objektu

Cena:

Last minute
Novinka
Tip
akcia
Silvester

RT19 - Privát Pekný dvor - Rajecké Teplice

   Popis zariadenia   Fotogaléria   Cenník   Obsadenosť   Kontakt/Rezervácia   
   
Minimálny počet osôb: 2
Maximálny počet osôb:3
Cena od: 12 €/lôžko­/noc

Lokalita: Privát Pekný dvor ponúka ubytovanie v dvoch samostatných ubytovacích jednotkách s vlastnými vchodmi vo dvore rodinného domu, ktorý je asi 200 m od centra mesta Rajecké Teplice.
Charakteristika: Privát Pekný dvor tvoria dve izby, ktoré majú vlastné kuchynky a sociálne zariadenie (WC, sprchovací kút, umývadlo). V každej izbe sa nachádza manželská posteľ a tri prístelky (rozkladacie kreslo a dve výsuvné prístelky), chladnička a FTV - SAT + WiFi pripojenie. Izby sú zariadené novým nábytkom. Každá kuchynka je vybavená mikrovlnnou rúrou, elektrickým varičom, rýchlovarnou kanvicou a základným kuchynským riadom. V prípade obsadenia celého privátu je možnosť prepojenia izieb spoločným vstupom. Posedieť si môžete aj na terase, kde sa nachádza záhradný nábytok. Priamo vo dvore si môžete zaparkovať auto. Pobyt so psíkom nie je možný.

Privát Pekný dvor ponúka možnosť na požiadanie vystaviť faktúru pre uplatnenie si "príspevku na rekreáciu" u zamestnávateľa.
Vybavenie objektu:
 Internet     Bezdrôtový Internet (WiFi)     GSM dostupnosť T-Mobile    
 GSM dostupnosť Orange     GSM dostupnosť O2     Nefajčiarsky objekt    
 Počet WC: 2     Počet kúpeľní: 2     Počet miest na parkovanie: 3    späť


Odporúča www.kunerad.sk